Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Zmizí zebry z přechodů? V západním světě zavadí LGBT duhové přechody

Autor článku: |2019-09-16T08:10:17+02:0017. 9. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Výrazné bílé pruhy značící přechody pro chodce se ukázaly jako ideálně viditelné a používají se tak po celém světě, v USA, a nejen tam, teď v rámci boje za politickou korektnost zavádí nové typy přechodů.

V Americkém městě New Jersey v loňském roce zavedli první permanentní křižovatku s pruhy homosexuální menšiny a přestože by se  mohlo zdát, že jde o protěžování jedné vybrané menšiny ve společnosti, Dean Dafis, místní představitel radnice tvrdí opak.

LGBT křižovatka ve čtvrti Maplewood je prý symbol toho, jak neskutečně progresivní a rozmanitá je tamní komunita. Prý vznikla z potřeby udělat něco pro každou menšinu.

Dead Dafin navíc tvrdí, že je teď křižovatka bezpečnější s čímž polemizují lidé v komentářích. Zvláště pro lidi neznalé hysterického amerického progresivismu však může způsobit chvilkové nepozornosti řidiče nebo rozčílení, které mohou stát i život některého z chodců.

Nejedná se však o jediný duhový přechod, letos takový permanentní vznikl i v australském Sydney. Přechody s Gay tématikou se objevily například i v Izraelském Tel Avivu nebo v Londýně. Objevují se však většinou pouze na měsíc červen, který je v podivném západním světě měsícem „hrdosti na svou menšinovou sexuální orientaci“.

Zdroj zde, zde a zde

loading...