Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Zeman, Babiš, Klausové…“ principál Hrušínský udělal seznam „těch zlých“, nazval je hraboši.

Autor článku: |2019-08-13T17:25:59+01:0013. 8. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Herec a principál Divadla Na Jezerce varuje, že se v Česku přemnožili hraboši. V jeho podání ovšem nejde o malé hlodavce, kteří teď dělají vrásky podstatné části českých zemědělců. Podle Hrušínského jsou totiž hraboši ti, kteří si „nahrabávají“.

Mezi našimi ministerstvy, zemědělci a experty se vede bouřlivá diskuze o tom, jak by měli být co nejefektivněji likvidováni hraboši, aby to zároveň neodnesli dravci a další zvířata. Podle Hrušínského jsou hraboši skutečný problém – ne ovšem ti na českých polích.

Přemnožili se nám tu hraboši. Hrabou a hrabou. Pořád nemají dost. Babiš, Faltýnek, Filip, Tvrdík, Nejedlý, Mynář, Toman, mladý Klaus, starý Klaus, starý Zeman, Zbytek a Kavan, Kováčik a Semelová, Skála i Veleba, Foldyna i ten vlastenec Okamura, komunisti i fašisti, konfidenti i mladí a nadějní kandidáti spolupráce,“ vypočítává herec na svém facebooku.

Tento výčet ovšem podle něj není kompletní. „Ať se nezlobí, na koho jsem zapomněl. Zkrátka ti nejlepší z nás – nás zachrání. Pak bude vlast tak zachráněná, že se z toho ani dalších třicet let nevzpamatuje,“ parafrázuje situaci v Česku herec, který patří k velkým kritikům vlády v čele s Andrejem Babišem i prezidenta Miloše Zemana.

Zdroj zde.

loading...