Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Vyhodili migranty z diskotéky, vrátilo se jich deset a s mačetami

Autor článku: |2019-11-10T15:26:52+02:0010. 11. 2019|Krimi, zzz_další titulní zprávy|

Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili v malé německé vesnici na návštěvníky diskotéky vyzbrojeni mačetami. Pár dní před tím byli dva azylanti pořadateli z diskotéky  vyvedeni.

K incidentu došlo v sobotu ve vesnici Trebbin v Brandeburgu. Skupina asi 10 migrantů se pokusila proniknout pomocí mačet do budovy, kde diskotéka probíhala. Informoval o tom německý bulvární tisk Bild.

Pořadatel noviny informoval, že žadatelé o azyl se ho pokusili seknout do krku, ale dokázal je odrazit. Podařilo se mu uprchnout do domu, kde společně s třemi dalšími kolegy udrželi dveře stále zavřené, i když na ně migranti zaútočili.

Frank Seifert, který diskotéku provozuje, řekl o útoku: „Dva z migrantů byli nedávno z diskotéky vykázáni, protože šplhali na plot. Nemáme nic proti žadatelům o azyl, ale kdokoli se nechová jak má, nemůže být na diskotéku vpuštěn.“

Vzhledem k cenám v klubu, který nabízí sklenici likéru za pouhé jedno euro, stal se  klub, který je pouhých 20 minut od Berlína, velmi žádaný. Podobné incidenty se odehrávají v Německu již od roku 2015. Například ve městě Plauen byly žadatelům o azyl po několika sexuálních útocích na mladé dívky místní diskotéky zakázány.

Zdroj zde.

loading...