Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

VP: ŽADATELÉ O AZYL V NĚMECKU ČASTO ODMÍTAJÍ PŘIDĚLENÝ BYT S TÍM, ŽE POŽADUJÍ LEPŠÍ

Autor článku: |2020-10-15T08:53:17+02:0015. 10. 2020|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Pamatujete si na kauzu “přemalovaný kravín”? Na to, jak odmítla irácká rodina přidělený byt v Jihlavě s tím, že nehodlají bydlet v přemalovaném kravínu? A to v situaci, kdy mladá česká rodina jen tak byt neodstane, přičemž za nějaký podobný “přemalovaný kravín” by jistě byla vděčná?  Tak s něčím podobným se v Německu setkávají dnes a denně. Pokud žádá o přidělení bytu jakýkoli z hostů Merkelové, pak má samozřejmě přednost. Mladá německá nízkopříjmová rodina či třeba německý důchodce takřka nemají na přidělení bytu šanci.

Volných obecních bytů je v Německu zoufale málo, avšak i přesto aktivistické neziskovky s podporou německých socanů a Zelených neustále hlásají “Wir haben platz” a pod tímto heslem, značícím, že mají stále dost místa, požadují další příděl multikulturního obohacení. Pokud se náhodou nějaký ten “platz” nenajde, tak jednoduše vystěhují některé z etnických Němců, jejichž byt je zbytečně velký. Nevystěhují je však proto, aby tam nastěhovali německou rodinu s dětmi, ale aby měli místo pro další, nové hosty Merkelové.

Zatímco někteří etničtí Němci zoufale hledají cenově dostupný životní prostor v hustě obydlených německých městech, takže nakonec se spokojí s čímkoli, jejich nově příchozí jsou při výběru svého budoucího cíle často mnohem selektivnější.

Více info na pravyprostor.cz

loading...