Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Ve středozemním moři už nabírá migranty deset lodí neziskovek, těší se na novou Italskou vládu

Autor článku: |2019-09-04T08:00:11+02:005. 9. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Celkově už deset lodí nevládních organizací nyní provádí operace ve Středozemním moři, protože levicová globalistická Demokratická strana (PD) se chystá znovu otevřít italské přístavy pro africké migranty.

Nicola Zingaretti, šéfka italské mainstreamové levicové strany (PD), už zveřejnila svůj záměr zrušit bezpečnostní opatření ministra Salviniho bránící lodím neziskovek, které dělají taxislužbu migrantům do EU, přistát u italských přístavů. Hrozí tak další příval desetitisíců migrantů, z nichž většina sice nárok na azyl nemá, ale z Evropy je již nikdy nikdo nedostane.

Obchodníci s lidmi z nevládních organizací, kteří se připravují na novou Italskou politiku, podstatně zvýšili své operace u libyjského pobřeží. Il Giornale uvádí, že v zóně v současné době působí celkem deset přepravních plavidel nevládních organizací. Pouze jedna z lodí je italská.

Již v pondělí bylo lodi „Mare Jonio“, provozované italskou nevládní organizací Mediterranea Saving Humans, povoleno ukotvit v přístavu v Itálii, aby vyložila 31 migrantů.

Zdroj zde

loading...