Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

V Praze je Koněvova ulice, vyřadíme ji z dopravy? Vysmíval se Kraus situaci se sochou osvoboditele

Autor článku: |2019-09-08T10:52:29+01:008. 9. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Po prázdninách se na televizní obrazovky vrátila oblíbená Show Jana Krause. Moderátor se hned na úvod pozastavil u tématu, které už delší dobu hýbe nejen Prahou, ale i celou republikou – sochou maršála Koněva na Praze 6.

Český venkov vzkvétá“ řekl Kraus v úvodu pořadu. „Ale přijel jsem do Prahy a tady bohužel v Dejvicích propukla poslední bitva Maršála Koněva v Praze,“ připomněl moderátor a bavič.

Když jsem pozoroval dění v Dejvicích, tak jsem si říkal. Kdo by šťastně mlaskal při popisu a pozorování té scény, by byl určitě pan Hašek. Protože sochu Maršála Koněva v Dejvicích zakryli, aby ji někdo nepoléval. A když ji zakryli, tak někdo strhl kryt té sochy a policie odvedla lidi, co to strhli. A zase to zakryli. Každopádně se to dostalo do fáze, kdy dva policajti hlídali zakrytou sochu. To jsem ještě neviděl,“ přiznal moderátor.

Stáli u takové čtverhranné plachty a hlídali to. A zasnil jsem se o takovém okamžiku, kdyby to případně strhli a tam se případně místo Koněva milovali dva mladý lidi. To by byl čistý Hašek,“ smál se Kraus.

Pak mě ale napadlo, že tady máme ještě jiný problém. Jedna z hlavních ulic na Žižkově je Koněvova ulice. Tam jestli hodí taky hadr, tak bude Praha v dopravě úplně vyřízená,“ varuje Jan Kraus.

Zdroj zde.

loading...