Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Transsexuál četl ve americké škole dětem pohádky, pak se jim „odhalil“ jak ve stripklubu

Autor článku: |2019-10-31T12:04:41+02:001. 11. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Umělec, známý jako Sasha Sosa, během slavnosti „Drag Queen Story Hour“ v Hennepin County v Minnesotě, četl dětem v okresní knihovně pohádky, když se najednou odhalil a ukázal dětem své genitálie. Tento incident byl zachycen fotoaparátem jednoho z dětí.

Později se zjistilo, že Sosa je transsexuál ve věku 18 nebo 19 let a pravidelně vystupuje v strip klubech vedle ‚Gemini Valentine‘, který byl také  v knihovně přítomen.

Knihovna okresu Hennepin pochybila údajně tím, že neprovedla před událostí důkladnou kontrolu této podivné dvojice. Vystavování dětí sexuálním oplzlostem při takových událostech vyvolalo oprávněný vztek mezi mnoha konzervativci.

Drag Queen Story Hour (DQSH) je akce, kterou poprvé zahájila v roce 2015 spisovatelka a aktivistka Michelle Tea v San Franciscu s cílem „inspirovat lásku ke čtení.“ Akce, která je obvykle zaměřena na děti ve věku 3–11 let, je pořádána tzv. „tažnými královnami,“ což jsou obvykle muži transsexuálové, které čtou dětské knihy a zapojují se do dalších vzdělávacích aktivit ve veřejných knihovnách. Akce je považována za nekonvenční, protože královny jsou tradičně spojovány s bary a nočním životem.

Jeden z účastníků, který vystupoval jako „tažná královna“ Drag Queen Story Time v Houstonu, 32letý Albert Garza, se později ukázal jako registrovaný sexuální delikvent, který byl v roce 2008 usvědčen z napadení osmiletého chlapce. Avšak někteří američtí neokonzervativci přesto označují Drag Queen Story za „požehnání svobody.“

Zdroj zde.

loading...