Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

TOP/STAN/KDU/ODS by se měli rozpustit, protože byl splněn jejich jediný programový bod – nemít trestně stíhaného premiéra. Vysmál se Klaus ml. opozičním stranám

Autor článku: |2019-09-04T21:42:42+01:006. 9. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Do kauzy Čapí hnízdo se vložil i zakladatel hnutí Trikolora Václav Klaus mladší. Poslanec si s souvislosti s kauzou premiéra Andreje Babiše (ANO) rýpnul nejen do své bývalé strany, ale i do dalších kritiků.

Dozorový státní zástupce Jaroslav Šaroch změnil právní názor na kauzu Čapí hnízdo. Podle Deníku N se Šaroch rozhodl zastavit trestní stíhání premiéra Andreje Babiše a některých členů jeho rodiny. Opoziční politici se už nechali slyšet, že respektují rozhodnutí státního zástupce, vyčkávají ale na podrobnější informace.

Ke kauze Čapí hnízdo se na facebooku vyjádřil i Václav Klaus mladší. „Všichni se jak o překot vyjadřují k zastavení stíhání premiéra. Že prý se máme vyjádřit taky. Nuže. Ve slušném státě nejsou zločiny a jejich stíhání věcí politickou. V našem programu pro Vnitro a policii, který zítra zveřejníme, jasně uvádíme: Policii ČR chceme očistit od všech politických vazeb, musí být absolutně apolitická a nestranná,“ vysvětluje poslanec.

Navíc si rýpnul  do kritiků současné vlády – včetně jeho bývalých kolegů z ODS. „Myslím, že TOP/STAN/KDU/ODS by se měli rozpustit, protože byl splněn jejich jediný programový bod – aby neměli trestně stíhaného premiéra,“ dodal Klaus mladší.

Zdroj zde.

loading...