Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Tohle já u nás nechci“ Václav Klaus ml. tvrdě kvůli vraždám pod koly vlaků v Německu

Autor článku: |2019-08-02T19:03:48+01:003. 8. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Poslanec a zakladatel Trikolory Václav Klaus mladší promluvil o vraždě osmiletého chlapce, kterého ve Frankfurtu nad Mohanem shodil do kolejiště čtyřicetiletý Eritrejec. Za žádnou cenu prý nechce žít v zemi, kde se bude on a jeho děti v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí.

Přistěhovalec, který žil ve Švýcarsku, čelí obvinění z vraždy a pokusu o další dvě vraždy. V pondělí strčil do kolejiště ve Frankfurtu 40letou ženu a osmiletého chlapce, který incident nepřežil. Kromě toho se pokusil na koleje shodit další 78letou ženu. Motiv jeho činu dosud není znám, mluví se ale o tom, že měl psychické problémy.

Klaus se k věci vrátil na svém facebookovém profilu. V zemi hned za našimi hranicemi si máte údajně stoupat na nástupišti hodně daleko od vlaku. „Představte si, kdyby se to stalo před deseti lety. To by neslezlo z médií měsíc – jeden takhle hrůzný čin – vražda z rozmaru a z nenávisti k naší kultuře,“ uvažuje Klaus.

Teď jsme v situaci, kdy uvažujeme, zda to ještě některá česká média zveřejní. Jiná už ale tu zprávu jasně ignoruje“ zlobí se Klaus nad tím, jak je veřejnost o věci informována.

Nechci žít v zemi, kde se budu já a moje děti v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí. Za žádnou cenu. Budeme jako jedna z mála českých stran proti jakýmkoli ústupkům vůči EU ve věcech migrace, jednotné sociální dávky a podobně. Řada dalších to taky říká, ale všimněte si, jak pak hlasují!!“ dodal ostře Klaus.

Zdroj zde.

loading...