Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Televize vysílala dezinformační video o tom, jak je ve Švédsku bezpečno. Reakce diváků byla nekompromisní

Autor článku: |2019-08-23T21:33:04+02:0024. 8. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Je nepředstavitelné, že po všech těch videích a zprávách o zhoršující se bezpečnostní situaci ve Švédsku se nejde televize, která natočí propagandistickou reportáž o tamní situaci a pokusí se překroutit skutečnost.

V reportáži vystupuje policista ze Stockholmu, který tvrdí, že v celém Švédsku neexistuje žádná no-go zóna a že ti, co stojí za přestřelkami, nepřišli do Švédska v posledních čtyřech letech. Co už ale zapomněl říci je, že se jedná o migrantské gangy (byť třeba přišli do Švédska dříve), že konstantně roste počet znásilnění a raketově roste prodej sebeobranných prostředků.

Dezinformační video televize CBS dostalo na serveru YouTube 3x více negativních hodnocení, než pozitivních a hlavně, lidé začali psát své vlastní zkušenosti z této severské země: „Moje máma pochází z Rosengårdu, Malmö ve Švédsku, musela doslova uprchnout do Dánska, protože v jejím městě bylo tolik zločinu, že to ohrožovalo její budoucnost. Policie ve Švédsku raději tráví hodiny utajováním zločinů, než aby je skutečně řešili.“ napsal jeden z nejlépe hodnocených komentářů.

„Vyrostl jsem v Botkyrce (oblast blízko Stockholmu pozn. red.) a posledních pár let se tu situace rapidně zhoršila. I když jsem byl mladší tak to nebyla nejlepší oblast, ale neměli jsme tu přestřelky, hořící auta a otevřenou distribuci drog. A ten policajt (v reportáži): Buď mu to přikázali, nebo je slepý, každopádně problémy neřeší, ale utajují. A to je Švédsko ve zkratce“ popsal další z nejlépe hodnocených komentujících dojem ze své země.

„Děkuji CBS za opětovný důkaz toho, jak moc fake news jsou. Jak se vám v noci spí, když víte, že takto klamete své diváky?“ rozhořčeně si postěžoval další z komentujících.

Zdroj zde

loading...