Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Švýcarsko: Alžírský muž zatčen poté, co napadl ženu v její domě, aby ji znásilnil

Autor článku: |2019-12-16T11:50:28+02:0016. 12. 2019|Krimi, zzz_Titulní zpráva|

Švýcarská policie začátkem tohoto týdne zatkla 28letého alžírského migranta poté, co se vloupal do domu ženy ve vesnici Holderbank a pokusil se ji znásilnit.

Oběť spala, než ji vzbudil člověk, který se ji pokusil znásilnit, s rukou sevřenou kolem úst a nosu, uvádí zpráva švýcarského deníku 20 minut.

Žena se dokázala osvobodit od útočníka a běžela k sousednímu domu. Hned poté, co oběť zazvonila na zvonek svého souseda, přistěhovalecký útočník ji dohonil, prorazil ji do obličeje a zlomil jí nos, než uprchl ze scény.

Poté, co se oběť dostala kolem 3:00 ráno do domu svého souseda, kontaktovala policii, která krátce nato dorazila na místo činu. Po prohledání bezprostředního okolí byla policie schopna najít blízké násilné úkryty keřů poblíž.

Policie tvrdí, že migrující útočník, který byl pravděpodobně pod vlivem alkoholu nebo drog v době útoku, byl schopen získat vstup do domu ženy, protože dveře byly odemknuty.

Policejní mluvčí Bernhard Graser ocenil statečnost ženy a řekl: „Dokázala překonat šok a čelit útočníkovi. To je působivé. “

„Stíhání zahájilo trestní vyšetřování za pokus o znásilnění,“ dodal Graser.

(Voice, foto: Pixabay)

loading...