Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Švédští školáci, kteří mají za úkol bránit Gretu před kritiky jako ekologičtí aktivisty, se stanou součástí „náboženských“ učebních osnov

Autor článku: |2019-12-04T12:05:21+01:004. 12. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Greta Thunbergová se učí  ve škole švédským dětem jako součást kurzu „náboženské znalosti“, přičemž děti jsou požádány, aby zesměšňovaly své protivníky.

Samhällsnytt informoval, že šestnáctiletá klimatická aktivista je nyní zařazena do školních osnov a je zobrazena v zjevně sympatickém světle, přičemž kurz ho popisuje jako „budík“, který „nám umožňuje diskutovat, mluvit, a přemýšlet o tom, co se děje s naším světem. “

Podle jednoho studenta „Greta je prakticky malovaná jako světec.“

Studenti mají za úkol dělat si vzpomínky na Gretu, která se vysmívá jejím oponentům a vyvrací kritiku, která se na ni valý.

„V jednom úkolu jsou požádáni, aby našli obrázek, který by ilustroval větu „ Jeden prostě nepatří ku Gretě,“ přikývl zastaralému Boromir meme z      „Lord of the Rings “, hlásí Sputnik.

Podle vydavatelství Liber je zahrnutí Grety do výuky „důležité neustále nabízet materiály a učební materiály, které odrážejí současnost“.

Vlevo byla Greta vyvýšena jako nějaká náboženská postava, ale vzhledem k jejímu nedávnému zlověstnému vzhledu na vycházející nástěnné malbě v San Franciscu ji ostatní považují za vůdce kultu.

Církve ve Švédsku nyní zvoní na její počest, zatímco loni církev Švédska prohlásila Gretu za „Ježišovko nástupce“.

(Summit, foto: Pixabay)

loading...