Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Stovky afrických migrantů vtrhly do aquaparku v Dusseldorfu, policie jej musela uzavřít

Autor článku: |2019-07-05T14:51:07+02:006. 7. 2019|Krimi, zzz_Titulní zpráva|

Velké mnoštví policistů obklíčilo plavecný stadion v Německém Dusseldorfu takovým způsobem, že by běžný návštěvník usuzoval na teroristický útok.

Policie musela zasahovat poté, co do areálu plaveckého stadionu doslova vtrhla skupina 400 migrantů afrického původu. Ti uvnitř způsobili absolutní chaos, když vyřvávali, přebíhali přes ručníky ostatních návštěvníků, obtěžovali místní, mlátili se mezi sebou a nekontrolovatelně skákali do vody.


Jeden z návštěvníků, který byl v bazénu s rodinou, se proti chování mužů ohradil. Ti jej i jeho rodinu začali oběžovat, házet po něm prázdné lahve a nakonec se mu podařilo areál opustit až ve chvíli, kdy dorazila ve velkém počtu policie.

Bazén pak musel být uzavřen. Když ho druhý den pořadatelé znovu otevřeli, situace se opakovala a opět musela zasahovat policie. Sluší se podotknout, že Německo v posledních letech přijalo obrovské množství migrantů, kteří pochází z odlišného civilizačního okruhu, kde slova jako odměřenost, pokora či rozvážnost nehrají přiliš velkou roli.

Zdroj zde

loading...