Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Špinaví Francouzi,“ křičel cizinec. Pak bodal a zabíjel

Autor článku: |2019-10-25T23:33:38+02:0028. 10. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Tři lidé, kteří seděli na zahrádce baru nedaleko oblasti Maison Carrée ve francouzském Nîmes, byli napadeni cizincem, který je nazval „špinavými Francouzi“.

K incidentu došlo minulý čtvrtek. Francouzský deník Midi Libre  informoval, že pár putující se po ulici požádal tři sedící o cigarety. Poté, co skupina odmítla darovat cigarety, pár se stal agresivní a trval na tom, aby cigarety dostal.

Zdálo se, že situace se uklidnila, když se pár zdánlivě vzdal a pokračoval v cestě. Krátce nato se však muž vrátil s nožem a zaútočil na skupinu, která mu dříve odmítla poskytnout cigarety. Všechny tři oběti byly po útoku odvezeny do nemocnice s bodnými ranami. Zatímco dva z nich byli krátce po útoku propuštěni, třetí oběť, která byla bodnuta do jater, je stále v nemocnici.

Po útoku policie na místě zatkla ženu, která doprovázela útočníka. Není jasné, zda útočník, 21letý muž, který uprchl z místa činu, se později sám přihlásil na policejní stanici nebo zda stále zůstává na svobodě.

Podle policie oba podezřelí urazili skupinu poškozených a nazvali je „špinavými bílými“ nebo „špinavými Francouzi“. Bylo zahájeno trestní stíhání za pokus o vraždu.

Zdroj zde.

loading...