Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Šéf Evropského Parlamentu: Pokud Evropa nepřijme migranty, ztratí duši a srdce

Autor článku: |2019-08-13T07:10:01+02:0014. 8. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Šéf Evropského Parlamentu, španěl David Sassoli, naléhal na předsedu Evropské Komise, aby nějakým způsobem pomohl migrantům na lodi Open Arms, kterou provozuje neziskovka Proctiva. Ta ilegálně nabrala 120 migrantů u Lybijských břehů, přestože měla povoleno vyplout ze Španělských přístavů pouze pro přepravu potravin.

„Situace je vážná a vyžaduje okamžitou akci,“ řekl Sassoli italské La Reppublica. Tvrdil také, že pokud Evropa odmítne pomoci migrantům, „bude to znamenat, že ztratila duši i srdce“.

V červnu roku 2018 zakázaly italské a maltské vlády dopravním plavidlům s migranty zakotvit ve svých přístavech, pokud jiné členské státy EU neslíbí, že je přijmou. Globalizační technokraté v Bruselu zatím nebyli schopní přesvědčit italskou a maltskou vládu, aby změnili své postoje.

Evropská Komise uvedla, že analyzuje nový Italský zákon, který povoluje zabavení lodě a udělení pokuty až do výše 1 milionu eur v případě, že bez povolení přiveze ilegální migranty do Itálie. Komise ověřuje, zda je slučitelný s evropským právem.

Zdroj zde, zde a zde

loading...