Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Vladimir Putin: „Multikulturalismus je neudržitelný, jde proti lidem“

Autor článku: |2019-07-01T08:45:02+02:002. 7. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Ruský prezident Vladimir Putin poskytnul rozhovor anglickým novinám Finantial Times. Tvrdí v něm, že multikulturalismus se přežil, není již udržitelný a jeho výsledkem je úspěch Trumpa v USA a pravicových národních stran v Evropě.

Putin upozorňuje, že se elity odtrhly od obyčejných lidí. „Už nemohou všem diktovat cokoliv, jak tomu bylo v minulých desetiletích“ prohlásil. Kardinální chyba byla dle Putina v tom, že německá kancléřka Angela Merkelová nechala milion migrantů doputovat do své země.

Ideály (levicových) liberálů spočívají v tom, že migranti mohou zabíjet, krást a znásilňovat ale i tak je potřeba chránit jejich právo na azyl. „Každý zločin ale musí být potrestán“ říká Putin a dodává „Tyto liberální ideje jsou v konfliktu se zájmy většinové společností“.

Přestože tyto názory Ruského prezidenta vyvolaly zděšení mezi levicovou politickou smetánkou v Západní Evropě, Putin není tak daleko od vyjádření Dalajlámy, podle kterého by měla Evropa zůstat evropanům a který by africké migranty po uklidnění situace u nich doma posílal zpět.

Zdroj zde

loading...