Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Orbán Němcům: Muslimské migranty jste chtěli vy, ne my

Autor článku: |2019-10-30T11:45:59+01:0030. 10. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Multikulturalismus je iluze, migrační politika Angely Merkelové je chaotická a anarchická, a vedla k přílivu muslimských “vetřelců” vstupujících do Evropské unie. Maďarsko neukazuje solidaritu s Evropskou unií ve věci přijímání imigrantů, a nepřijalo jako Německo 2 miliony z nich, protože: “Rozdíl je ten: Oni migranty chtěli. My ne.” Řekl to maďarský premiér Orbán v nedělním rozhovoru pro německý BILD.

“Děláme svou práci ochranou externí hranice Schengenu se Srbskem. To nás od roku 2015 stojí extra miliardy eur, a Brusel nám nenahradil ani cent,” dodal Orbán.

Na otázku, proč jsou Maďaři tak vzpurní vůči povinné redistribuci migrantů, Orbán řekl: “Nepovažujeme tyto lidi za muslimské uprchlíky, ale muslimské vetřelce.” Upozorňuje na fakt, že migranti cestovali přes bezpečné země, a měli namířeno do bohatších částí Evropy, čímž potvrdili, že jsou hlavně ekonomickými migranty, a o bezpečí jim zase tolik nejde.

“To nebyla vlna uprchlíků, to byla invaze,” řekl Orbán a kritizoval Německo, “které pokládáme za nejlepší příklad disciplíny a vlády práva,” a které se zvrhlo “v chaos a anarchii”, když v roce 2015 pod kancléřkou Merkelovou dovolilo masivní “ilegální překročení hranic”.

Orbán také zmínil nový “sociologický problém” Německa kvůli zločinnosti migrantů a teroru, kterému se jeho země chce vyhnout.

“Věříme, že vysoký počet muslimů nezbytně vede k paralelním společnostem, protože křesťanské a muslimské společenství se nikdy nespojí,” řekl Orbán a dodal: “Multikulturalismu je jen iluze. Nechceme jej. A nenecháme si jej vnutit.”

(Bild, foto: Pixabay)

loading...