Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Odstranění Salviniho bylo režírováno z Bruselu a Štrasburku“ naznačuje leader Španělské vlastenecké strany

Autor článku: |2019-09-27T21:29:12+01:0028. 9. 2019|Svět|

Santiago Abascal, vůdce španělské strany VOX, hovořil na každoroční akci pořádané národně-konzervativní stranou Bratři Itálie v Římě. Ve svém vystoupení mimo jiné tvrdil, že Evropská unie vyvíjela nátlak na italské politiky, aby byl Matteo Salvini odstaven od moci.

Během svého projevu Abascal uvedl, že věří, že technokrati v Bruselu plánovali odstranit Salviniho z italské vlády, aby udrželi příliv levné pracovní síly přicházející do Evropy. Za „migrační invazi“ podle něj mohou právě mocní evropští oligarchové, kteří pro generování svého bohatství potřebují levnou pracovní sílu.

„Italové jsou stále méně pány svého osudu a rozhoduje se o nich mezi Bruselem a Štrasburkem“ dodal španělský nacionalistický politik.

Vůdce VOX během svého projevu hovořil také o zákeřném chování nezodpovědných globálních byrokratů, kteří v současné době ovládají EU. „Dosazují politiky, pro které jsme nehlasovali. Okrádají nás o naši kulturní identitu, o vlastnické právo, o rodinu, o národ. Okrádají nás o Evropu, Evropu, kterou milujeme.“ řekl Santiago Abascal.

Zdroj zde

loading...