Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Nová cesta do Evropy: Socialistické Španělsko sbírá ve velkém uprchlíky z pašeráckých lodí

Autor článku: |2019-06-27T06:59:38+01:0026. 6. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Zavřete dveře a vlezou oknem. Tak by se dala popsat situace s nelegální migrací do Evropské Unie. Poté, co Itálie, díky svému ministru vnitra Salvinimu, uzavřela přístavy pro migranty, našli pašeráci novou cestu přes Španělsko.

Zemi na Pyrenejském polostrově, která má s rozpínavostí islámu jen ty nejhorší historické zkušenosti, se zatím dařilo migraci vyhnout právě díky Itálii, ale jakákoliv absence opravdu silné protimigrační strany a nedávné vítězství promigračních socialistů ve volbách dost možná výrazně změní trend. První případy tu už máme.

Španělští záchranáři v jednom jediném dni „odbavili“ tři pašererácké lodě s celkem 108 migranty, které odvezli do Šanělska. V jednom případ šlo o malý člun s osmi lidmi. Další dvě velké lodě hostily 58 resp. 42 migrantů.

Můžeme s jistotou říci, že vězšina z těch, kdo se dostali tímto způsobem do Evropy, na našem kontinentu zůstává a deportace se podaří jen v malém množství případů. U mnohých z těchto vykuků se dokonce ani nepodaří odhalit zemi původu.

Jedná se o názorový článek. Zdroj zde

loading...