Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Norský ministr obviňuje norské ekonomické „výzvy“ ze starších lidí, nezmiňuje však migranty závislé na blahobytu

Autor článku: |2020-02-12T12:39:38+01:0013. 2. 2020|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Jan Tore Sanner, ministr financí a člen Konzervativní strany v Norsku, vyvolal polemiku poté, co hovořil o „výzvách“, kterým země čelí v důsledku důchodů a stárnutí populace, ale nezmínil drvivou ekonomickou zátěž způsobenou závislou na blahobytu migrantů.

Sanner navrhl, že řešením je, aby více Norů vystudovalo střední školu a získalo pracovní místa, aby mohli financovat sociální systém. Také říká, že norská společnost musí mít „zelené přizpůsobení“.

Rita Karlsenová, autorka práv na alternativní média, reagovala na Sannerova nedotknutelná prohlášení píše portál Voice of Europe.

„Skutečnost, že ministr financí věří, že může přispět k vyřešení fiskálních problémů, aniž by uvedl hlavní problémy, lze přičíst, že byl v politice příliš dlouho. Nyní skutečně začínáme pociťovat důsledky bezohledné imigrační politiky, která trvá několik posledních desetiletí. “

„A jak víte,“ říká: „Norové naopak nemají více dětí, naopak. Etnická norská populace má tak málo dětí, že se v Norsku stává méně Norů. “

Čtenáři článku souhlasí s Ritou Karlsen:

„Starší lidé tvoří jen malou část příjemců sociální péče, zatímco téměř 60% nákladů na sociální pomoc jde na naše nové krajany, to jsou přistěhovalci. Proč se ministr Sanner nezaměřuje na tyto skutečnosti? “Komentoval jeden čtenář.

„Moje rada pro vás, Sanner: Skoč do oceánu,“ řekl další

loading...