Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Nizozemský ministr zdravotnictví se zhroutil během parlamentní debaty o koronaviru

Autor článku: |2020-03-21T20:31:12+02:0022. 3. 2020|Svět, Zdraví, zzz_další titulní zprávy|

Ve středu odpoledne musela být v nizozemském parlamentu přerušena rozprava o koronaviru. Nizozemský ministr zdravotnictví Bruno Bruins zkolaboval přímo u řečnického pultu. Personál parlamentu a vládní kolegové mu pomohli na nohy a doprovodili ho ze zasedací místnosti. Debata o koronavírusu musela být poté pozastavena až do pozdního večera, jak informuje portál breitbart.com.

Nizozemské noviny  De Telegraaf zdůrazňují, že není jasné, co způsobilo zhroucení ministra zdravotnictví. Spekuluje se, že byl také nakažen koronaviry, nebo že za obtíže může pracovní vyčerpání posledních dnů. Noviny informují, že Bruins má nyní klidový režim v péči domova.

Na svém Twitteru později Bruno Bruins uvedl, že „intenzivní zatížení“ několika posledních týdnů způsobilo, že se vyčerpal. Proto odpočívá ve svém domě a očekává, že se ve čtvrtek vrátí zpět do práce. Má v úmyslu „bojovat proti koronavírusu jak jen to je možné “.

Debata v parlamentu probíhala o tom, do jaké míry by země mohla zvládnout kvůli koronaviru zpomalení ekonomiky na několik měsíců nebo dokonce let. Populistický vůdce pan Wilders kritizoval vládu, že jednala dost liknavě a obvinil ji za „hraní ruské rulety“ s životy veřejnosti tím, že neprosadila tvrdší opatření.

loading...