Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Neuvěřitelné Video. Puma zaútočila na turistu z Utahu poté, co se přiblížil k jejímu mláďatům. Jak to dopadlo – více ve videu

Autor článku: |2020-10-15T09:04:57+02:0015. 10. 2020|Video, zzz_Titulní zpráva|

Kyle Burgess dokázal zachytit trýznivý šestiminutový incident na filmu, než unikl bez úhony. Píše portál Allthatinteresting.

Večer 10. října si obyvatel Utahu Kyle Burgess šel zaběhat – a nakonec běžel o život. 26letý mladík nejenže unikl smrti, ale zachytil i hrůzostrašný zážitek z filmu, který od té doby nadchl diváky.

„Opravdu jsem nevěděl, o jaké mláďata se jedná, nebo o jaké zvíře,“ řekl Burgess později pro stanici Fox News. „Jakmile jsem si uvědomil, jaké to byly, objevila se tam máma. Jsem v háji, řekl jsem si. “

Matka se okamžitě zaměřila na Burgesse, který se otočil a běžel s křikem: „Ne! Ne! Jsem velký a děsivý! Odejdi!“

Burgess měl správnou představu, podle služby národního parku (NPS) je nejlepším způsobem, jak odrazit blížícího se horské pumy, vypadat co nejrozsáhleji a nejstrašněji.

NPS také navrhuje házet věci přímo na zvíře, pokud se nezmiňuje. Člověk se však musí snažit neotáčet a neohýbat se, když se natahuje po uvedeném předmětu, protože by to mohlo vyvolat u Pumy podněcení k útoku.

Jako takové bylo Burgessovo rozhodnutí čelit matce pumy a pokusit se ji odradit tím nejlepším řešením – i když to nebylo o nic méně děsivé.

loading...