Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Němečtí úředníci se v parlamentu střetli kvůli berlínským nevládním organizacím zatčeným za pašování migrantů. Maas: „Vůbec jsem si neuvědomil, že řecké orgány rozbily operaci obchodování s lidmi.“ + VIDEO

Autor článku: |2020-10-15T10:07:26+02:0016. 10. 2020|Video, zzz_Titulní zpráva|

Německý ministr zahraničí Heiko Maas byl konfrontován na půdě parlamentu poté, co se objevila zpráva, že řecké úřady zatkly síť převaděčů lidí údajně provozovanou agenty několika nevládních organizací se sídlem v Berlíně.

Na konci září bylo shromážděno celkem 33 podezřelých pracujících pro čtyři nevládní organizace uprostřed rozsáhlé sondy provedené řeckými zpravodajskými a protiteroristickými agenturami, které se domnívají, že síť obchodování byla zapojena do špionáže a útoků na národní bezpečnost.

Zprávy naznačují, že pracovníci nevládních organizací koordinovaní s kolegy a migranty na řeckých ostrovech – zejména na Lesbosu – směřovali tisíce nelegálních mimozemšťanů z Turecka na evropskou půdu.

Poté, co společnost Infowars Europe na příběh upozornila na mezinárodní scéně, upozornil německý poslanec Petr Bystron na schůzi v Bundestagu problém s Maasem.

„V mém výslechu ministr zahraničí Heiko Maas popírá, že by německé nevládní organizace pašovaly migranty ve Středomoří.“ Přesto [operativci nevládních organizací], jako Pia Klemp, veřejně přiznávají, že se neúčastní námořních záchranných operací, ale chtějí propašovat do Evropy co nejvíce migrantů, “napsal Bystron na sociální média spolu s videem své debaty s Maasem.

Maas tvrdil, že si vůbec neuvědomuje, že řecké orgány rozbily operaci obchodování s lidmi, nebo že byly zapleteny německé nevládní organizace a jejich personál. Píše portál Europe Infowars.

loading...