Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Němcká policie tajila národnost znásilňovačů malé dívky. Víme proč: Byli to Iráčan, Afghánec a muž z Iránu

Autor článku: |2019-11-24T11:39:20+02:0024. 11. 2019|Krimi, zzz_další titulní zprávy|

Úřady v Německu odtajnily národnosti tří migrantů, kteří byli zatčeni začátkem tohoto týdne za znásilnění čtrnáctileté německé dívky při Halloweenské noci ve městě Ulm. O incidentu jsme vás již informovali.

Násilníci jsou tři „žadatelé o azyl“ z Iráku, Afghánistánu a Íránu ve věku 15, 16 a 26 let. V současné době jsou ve vazbě. Dva další podezřelí zůstávají na svobodě, informuje Bavorský denní tisk Münchner Merkur.

Když byla německá veřejnost informována o znásilnění gangů počátkem tohoto týdne, úřady odmítly zveřejnit státní příslušnost násilníků a tvrdily, že informace nejsou pro tento proces relevantní. Od té doby však změnili názor.

Toxikologie později odhalila, že dospívající oběti byly podány různé drogy, pravděpodobně aby byla méně schopná se bránit před sexuálním útokem. Starosta Ulmu Gunter Czisch prohlásil: „Zajímalo by mě, co dělala 14letá dívka v Ulmu v noci na ulici? Rodiče mají povinnost zajistit, aby nezletilá dívka nechodila po městě sama. Říkám to jasně, protože pokud chceme těmto případům zabránit, musíme převzít odpovědnost.

Ihned po výroku se na hlavu Starosty Ulmu snesla vlna kritiky za  „obviňování obětí“. Na svou obhajobu prohlásil: „Je mi velmi líto, že moje původní prohlášení bylo zavádějící. Dívka samozřejmě není za tento čin odpovědná. Vina je výhradně a jasně na údajných pachatelích.

Zdroj zde.

loading...