Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Neexistuje žádné spojení mezi migrací a rostoucím násilím gangů“ lže svým voličům švédský premiér

Autor článku: |2019-11-21T20:13:16+01:0022. 11. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Švédský premiér se ve švédské televizi vyjádřil k problému rostoucího násilí gangů. Premiér prohlásil, že neexistuje žádný vztah mezi vysokým počtem migrantů, které země v posledních letech přijala, a rostoucím problémem násilí gangů.

Když se Löfvena moderátor programu Agendy Anders Holmberg zeptal na souvislosti mezi masovou migrací a násilím gangů, odmítl jakékoli souvislosti, namísto toho kladl vinu na rostoucí chudobu a míru nezaměstnanosti.

Násilí je způsobeno tím, že v některých oblastech je příliš nízká zaměstnanost a příliš vysoká nezaměstnanost. Ale míra násilí je stejná bez ohledu na to, kdo tam žil. Pokud dáte lidi narozené ve Švédsku do stejných podmínek, dostanete stejný výsledek, “řekl švédský vůdce.

Löfven zašel ještě dál a tvrdil, že bez migrační krize v roce 2015 by země čelila stále stejnému problému: „Kvůli ekonomickým mezerám by sociální nespravedlnosti byly stejné.“ Několik předchozích statistik je ale v rozporu s Löfvenovými prohlášeními. Zprávy ze září v časopisu Expressen,  potvrdily, že většina podezřelých z trestných činů střelby v multikulturním městě Malmö pocházela z prostředí migrantů.

Zdroj zde.

loading...