Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Nejdřív zradil ANO, teď chce Telička objíždět ČR ve snaze uspět ve volbách

Autor článku: |2019-09-05T21:02:42+01:005. 9. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Hnutí Hlas bývalého europoslance Pavla Teličky připravuje na podzim cesty po České republice. Neformální i formálnější setkání s příznivci i širší veřejností mají Hlas nasměrovat k dlouhodobému cíli, kterým je podle Teličky snaha uspět v příštích volbách do Poslanecké sněmovny.

Hlas nechce jít cestou rychlého nabírání členů. Nyní se jejich počet pohybuje v desítkách, adepty vedení pečlivě vybírá. „S každým uchazečem jednáme, většinu schůzek jsem měl sám. Snažíme se, abychom v budoucnu neřešili problémy, se kterými se potýkaly některé jiné politické subjekty,“ uvedl Pavel Telička.

Hnutí se v programu zaměřuje na ochranu životního prostředí a šetrné zacházení se zdroji. „Musíme brát zřetel na komplexní řešení, věnovat se tomu jako absolutně prioritnímu tématu, protože už včera bylo pozdě,“ řekla novinářům místopředsedkyně hnutí Kateřina Novotná.

Hnutí se soustředí i na bezpečnost, podporu podnikání či digitalizaci. „Hlas je jasně proevropský subjekt, kde jednoznačně převažují pozitivní názory ve prospěch zavedení eura,“ řekl Telička.

Na podzim se chystají zástupci hnutí do regionů. „Připravujeme některé akce, které mohou mít charakter formálních besed, ale i atypické, možná se uvidíme i na nějakém pikniku,“ shrnul Telička.

Zdroj zde.

loading...