Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Nechutný kult? Švédské kostely rozezvoní zvony na oslavu Gréty Thunberg

Autor článku: |2019-09-28T20:45:42+02:0029. 9. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Švédská církev zazvoní svými zvony ve městě Malmö na podporu Grety Thunbergové a jejího klimatického alarmismu. Akce má podpořit hnutí „Pátky pro budoucnost“, při kterém tisíce dětí nechodí do školy, aby protestovali za „záchranu planety“.

„Ve spojení s klimatickou stávkou zazvoní církevní zvony a shromaždíme se k modlitbě za budoucnost Země. Modlíme se, protože věříme, že za péči o Boží stvoření je zodpovědný člověk, aby děti dostaly příležitost do budoucna. Modlíme se, protože víme, že změna klimatu postihuje ty nejzranitelnější – chudé, děti a ženy. Modlíme se, protože věříme ve schopnost člověka změnit se, “ uvedla švédská církev v Malmö na svých webových stránkách.

Minulý rok vyvolala švédská církev kontroverzi tím, že prohlásila Grétu za „Ježíšova nástupce“. Podle alarmistů globálního oteplování však jejich chování nemá žádnou podobnost s náboženským kultem.

Co se týče hysterického projevu Gréty Thunberg v OSN, tak se k němu vyjádřil bývalý prezident Václav Klaus: „Gréta je oběť fanatiků klimatického alarmismu a není důvod se k ní vyjadřovat. Je to ještě dítě a vůči jejím rodičům by měl zakročit norský Barnevernet,“.

Zdroj zde

loading...