Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Muž z Woodthorpu se rozhodnul na podporu syrských uprchlíků, že bude týden žít ze svých dávkách. „Rád dělám výzvy, aby jsem pomohl charitativním organizacím vydělat co nejvíce,“ řekl

Autor článku: |2020-08-19T11:59:54+02:0019. 8. 2020|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Muž z Woodthorpu se připravuje, aby se účastnil výzvy vyčerpávajícího přídělu uprchlíků.

Michael Speirs se příští týden zúčastní soutěže Ration Challenge s cílem zvýšit povědomí o situaci uprchlíků a získat finanční prostředky na charitu.

Pro tuto výzvu pan Speirs bude žít ze stejných přídělů jako syrský uprchlík po dobu jednoho týdne.

Všechny získané peníze půjdou na financování nouzových potravin, hygienických souprav a na záchranu života uprchlíků a dalších zranitelných komunit, které byly nejvíce zasaženy pandemií coronavirus. Píše portál Gedlingeye.

26letý Gedling Eye řekl: „Rozhodl jsem se udělat tuto výzvu, abych pomohl získat peníze pro uprchlíky, protože byli zasaženi Covidem-19. Koronavirus nás všechny tvrdě zasáhl, ale nic víc než ty v uprchlických táborech, mnohokrát hlady k smrti.

„Miloval jsem myšlenku zapojit se do této výzvy a doufejme, že udělám svůj kousek, abych pomohl. Rád dělám výzvy, aby jsem pomohl charitativním organizacím vydělat co nejvíce. Získal jsem peníze na výzkum rakoviny a RSPCA dříve a příští rok špatně, když chodím 80 kilometrů, abych získal peníze na charitu duševního zdraví. “

Od pondělí bude Michael pít pouze vodu a jíst pouze 420 g rýže, 170 g čočky, 85 g sušené cizrny, 400 g konzervovaných fazolí, 330 ml rostlinného oleje. 120 g tofu (místo sardinek), 1,5 kg rýže, 400 g mouky a koření podle vlastního výběru.

Foto Michael Spiers a jeho jídlo na týden

loading...