Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Musíme skončit s názorem, že je heterosexualita normální, tvrdí vedoucí ultrazelených

Autor článku: |2019-10-18T20:12:03+01:0019. 10. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Spoluzakladatel Extinction Rebellion, krajně levicové environmentální skupiny, Stuart Basden píše, že klimatický boj „není o klimatu“. Ve skutečnosti jde o svržení evropské civilizace a ukončení myšlenky, že heterosexualita je „normální“ a jedině správná.

Basden tvrdí, že jakékoli problémy v oblasti klimatu nelze napravit a že hnutí by se mělo namísto toho zaměřit na zbourání celého systému západního kapitalismu. Čína, jako největší znečišťovatel světa, je ve článku zmiňována několikrát. Tvrdí, že „evropská civilizace“ má za vinu šíření „krutosti“ a „násilí“ po celém světě za posledních 600 let.

Poté cituje četné „klamné představy“, které mají za tuto situaci vinu, včetně „bílé nadvlády“, „patriarchátu“ a „třídní hierarchie.“ Je to celkem úsměvné vzhledem k tomu, že většina členů této krajně levicové environmentální skupiny jsou bílí snobi vyšší střední třídy.

„Bludy hetero-sexismu propagují myšlenku, že heterosexualita je„ normální “a že jiné projevy sexuality jsou deviantní,“ píše Basden. Nejde tedy o změnu klimatu, ale o ukončení myšlenky, že heterosexualita je výchozím nastavením biologické rovnováhy pro lidstvo.

Na konci článku Basden přiznává, že obtěžoval svou vlastní rodinu, aby poslal odškodnění černým rodinám v Americe, aby kompenzovaly svou bílou vinu nad otroctvím.

Široká veřejnost však odmítá tyto myšlenky krajně levicové environmentální skupiny Extinction Rebellion. Tomu napovídá nedávný incident, kdy protestující ze skupiny byli rozlobenými cestujícími strženi ze střechy vlaku, protože jejich protest způsobil velké zpoždění. Jen zázrakem nebyli protestující zlynčováni.

Zdroj zde.

loading...