Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Méně než 10 procent migrantů nařízených opustit Belgii je deportováno

Autor článku: |2019-12-20T08:39:23+02:0020. 12. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Podle údajů vlády je deportováno pouze 8,5 procent migrantů, kterým bylo nařízeno opustit Belgii.

Údaje zveřejněné belgickým imigračním úřadem naznačují, že 33 386 nelegálních migrantů bylo v loňském roce,ktorý dostali příkazy k odchodu, a přestože bylo potvrzeno, že opustilo zemi pouze 7 399 osob, pouze 38 procent – 2 842 lidí – z těchto navrátilců bylo skutečně deportováno.

Kromě toho z 2 842 deportovaných bylo 847 občanů Evropské unie – nezklamali žadatelé o azyl.

„Údaje o návratu žadatelů o azyl a osob bez legálního pobytu nejsou tak vysoké a v posledních letech dokonce poklesly,“ uvádí zpráva VRT NWS. „To není jen případ Belgie, celá Evropa se potýká s politikou návratu.“

Jedním z hlavních problémů, které brání úspěšným deportacím, je údajně nedostatečná pomoc ze strany domovských zemí migrantů.

„Všechno závisí na spolupráci země původu,“ říká Geert Devulder z imigrační kanceláře. „Mnoho zemí ztěžuje doručení nezbytných cestovních dokladů, zejména pokud o ně dotyčná osoba nepožádá sama.“

Devulder cituje albánskou vládu jako vládu, která spolupracuje s dalšími evropskými zeměmi, aby usnadnila návrat migrantů, zatímco mnoho afrických zemí jedná buď velmi pomalu nebo vůbec.

Společnost Infowars Europe pravidelně dokumentuje nárůst zločinů a nechutného chování, které migranti a „žadatelé o azyl“ zavádějí do Belgie, včetně nedávného zákazu alkoholu uvaleného v bruselské čtvrti z důvodu násilí a boje opilých migrantů.

loading...