Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Levičáci na Twitteru se vyděsili ohledně videa ukazující herce Vince Vaughn v konverzaci s Donaldem Trumpem + VIDEO

Autor článku: |2020-01-15T16:10:43+02:0016. 1. 2020|Video, zzz_Titulní zpráva|

Levičáci na Twitteru se vyděsili na videu ukazující herce Vince Vaughn, který měl 20 sekundovou konverzaci s prezidentem Trumpem, než si potřásl rukou.

Ano, skutečně.

Klip ukazuje, že Vaughn mluví s Trumpem a první dámou Melánii v soukromé místnosti při sportové události  v New Orleans.

„Je mi velmi líto, že s vámi musím toto video sdílet. To všechno, každou jeho část, “komentoval bývalý novinář Daily Beast Timothy Burke, který jako první zveřejnil příspěvek

„Smutný. Vince Vaughn je jedním z mých oblíbených, “napsal jiný uživatel. „Vždycky jsem věděl, že je republikán, ale tohle, tak hrubé. Už nepotřebuji pokračování svatebná cesta může skončit. “

„Vrhněte Vince Vaughna na hromadu rozbitých hraček se Scottem Baiem, Jonem Voightem a zbytkem Trumpových příznivců,“ řekl další uživatel, který se popisuje jako „hardcore Dem“.

„Nebojím se o Vince Vaughna, jen jsem byl hluboce zklamán. A nechci s ním mít nic společného. Jednou jsem ho shledal docela zábavným. Už ne, “poznamenala Stephanie Kennedy, demokratická politická aktivistka.

Je známé, že smotánka moc nesimpatizuje s prezidentem Donaldem Trumpem.

loading...