Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Koukalová: Chystám se udělat jeden z nejodvážnější kroků mého života

Autor článku: |2020-06-02T10:07:14+01:002. 6. 2020|Domov, zzz_Titulní zpráva|

Česká bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová zveřejnila na svém Facebooku snímek, u kterého prohlásila, že se chystá udělat jeden z nejodvážnějších kroků ve svém životě.

Na její sociální síti se objevila fotografie, na níž má dotyčná na klíně malé štěňátko. U fotografie následně uvedla, že veze svým rodičům psí dárek.

„Tak jo, chystám se udělat jeden z nejodvážnější kroků mého života – vezu svým rodičům psí dárek. Snad nás obě nevynesou v zubech! Držte palce, pls!! Zároveň krásné a slunečné Velikonoce Vám všem. Pac a pusu,“ napsala ke snímku.

Daná fotografie vzbudila vlnu emocí. Někteří lidé byli jejím nápadem nadšeni a drželi jí palce, ať se dárek líbí.

„A ať pejsek dělá jen radost. Krásné Velikonoce,“ vzkazovali Koukalové uživatelé a přidávali se k nim další. „Takový dárek musí potěšit každého,“ psali.

Někteří tento krok ocenili hlavně z toho důvodu, že to starší lidé mají v těchto nelehkých časem složité. „Za mě je to skvělý nápad a staří lidé teď víc než jindy potřebují nějakou zábavu,“ myslí si další fanynka.

Našlo se ale i několik jedinců, kteří se do Koukalové pustili právě proto, že v této době zřejmě nedbá na všechna nařízení vlády.

„Není náhodou nyní v platnosti, že nemáme nikam jezdit, zvláště k rodičům??? Vážím si vás, ale tímto jste mne zklamala!!!“ rozčiloval se v komentářích jeden uživatel.

Dotyčný tak narážel na opatření, která stále platí v naší republice kvůli možnému šíření nákazy koronavirem. K tomu, aby lidé o Velikonocích nejezdili na návštěvy, zejména ke starším lidem, vyzval ve svém včerejším projevu i premiér Andrej Babiš.

Gabriela Koukalová (rozená Soukalová) je bývalá česká reprezentantka a dvojnásobná stříbrná medailistka z Olympijských her 2014 v Soči v biatlonu.

zdroj: cz.sputniknews.com

loading...