Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com
Kontakt2019-07-22T08:53:43+02:00

Kontakt

O nás

Megazprávy jsou pravicově-konzervativním médiem. Věnujeme se vybraným tématům, proto u nás nečekejte informace o dopravní situaci či růstu HDP. Zajímají-li Vás témata migrace a s ní spojené kriminality, levicový extremismus, extrémní feminismus, klimatický alarmismus atd., tak jste na správné stránce. Články publikované v daném dni neznamenají, že jde o globálně nejdůležitější události! Jde pouze o svobodný výběr tématu členem redakce, stejně tak v případě výběru článku na „titulní stranu“.

Zakládáme si na transparentnosti: U všech našich článků je uveden autor a všechny články (pokud je to potřeba) obsahují odkaz na zdroj. Mezi nejčastější zdroje patří oblíbený pravicový server Breitbart News, který má přes 55 milionů návštěv za měsíc (červen 2019), což je zhruba dvojnásobek českého aktualne.cz či seznamzpravy.cz. Nově také čerpáme ze serveru summit.news, který provozuje hvězda pravicové scény Paul Joseph Watson, jehož YouTube kanál má 1,7 milionů odběratelů. Z českých zdrojů pak uveďme například populární nezávislý server eurozpravy.cz s několika miliony návštěvníky za měsíc.

Až na výjimky nečerpáme z českých médií vlastněných miliardáři, tedy z médií Andreje Babiše, Zdeňka Bakaly nebo Iva Lukačoviče (Majitel seznam.cz). Dále zásadně nečerpáme z extrémně levicových serverů, mezi které řadíme a2larm.cz, manipulatori.cz nebo Britské Listy. Jsme absolutně nezávislí, redaktoři produkují texty ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Nefinancuje nás žádná cizí mocnost nebo nezisková organizace a nečerpáme žádné dotace z českého či evropského rozpočtu. Provoz serveru je financován výnosem z reklam na něm umístěných. V případě nedostatečných výnosů z reklam je financován vlastními prostředky redaktorů.

Kontaktní informace

Sledujte nás