Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Když podvodník o morálce káže aneb islamista pomůže Česku?

Autor článku: |2019-11-08T09:12:41+01:008. 11. 2019|Domov, zzz_Titulní zpráva|

V dnešní debatě v televizi šéf českých muslimů opět perlil slogany o tom, že „mají podle islámu ctít zákony země, která jim projevila důvěru a umožnila jim v ní žít( (zdroj Novinky.cz). Také přislíbil české kontrarozvědce pomoc při hledání „zkažených kusů“ (zdroj Parlamentní listy.) Znal jsem osobně Muneeba Hassana Alrawiho od roku 1998 a mohu tedy s klidem říci, že podle mé osobní zkušenosti lže.

Byl to pan Alrawi kdo si vzal Češku, aby získal trvalý pobyt, a po jeho získání se s ní rozvedl a vzal si bosenskou muslimku, s kterou má několik dětí. Není tohle podvod? Fingovaný sňatek kvůli získání pobytu a pak občanství? Alrawi tohle nikdy nepopřel, dokonce, když se jej na to ptal redaktor Lidových novin Tomáš Němeček, tak ho Alrawi odbyl s tím, že to nepopře ani nepotvrdí …

Další Alrawiho lež může být jeho tvrzení, že pomůže české kontrarozvědce s odhalováním radikálů mezi českými muslimy. Jak jsem se zmínil již ve své knize Islám a islamismus v České republice, představitelé Alrawiho organizací s českými tajnými službami a policií udržovali kontakty již před mnoha roky. A jaký byl výsledek?

Ve veřejných zprávách tajné služby tvrdili, že v českých mešitách se nic zvláštního neděje a lidé kolem mešit jsou umírnění muslimové. Teprve poté, co jsem poskytl médiím získané důkazy o extremismu v brněnské a pražské mešitě, tak se ukázalo, že tam zas tak tolerantní výklad islámu není. Byly naše tajné služby tak slepé nebo je naopak obelhali jejich muslimští informátoři?

Milí čtenáři, vy můžete Alrawimu věřit, ale já jsem byl k němu tak blízko, že jsem ho poznal víc než dost a nevěřím mu. Znám ho jako člověka, co naslibuje a navykláda komukoliv cokoliv, co ho ukáže v dobrém světle a zajistí mu nějaký zisk.

Zde je krátký životopis Alrawiho z mé knihy Islám a islamismus v České republice, kterou iDnes.cz nabízí ve svém knižním obchodě.

Níže uvádím ukázku projevů z brněnské mešity, které ukazují, co pan Alrawi v mešitě podporoval:

(Autor: Lukáš Lhoťan, foto: Youtube)

loading...