Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Kde jsou protestující?“ zeptal se Trump poté, co se podělil o video černého muže, který napadl bílého zaměstnance firmy Macy

Autor článku: |2020-06-26T11:15:55+02:0026. 6. 2020|Krimi, Video, zzz_Titulní zpráva|

V úterý sdílel americký prezident Donald Trump na Twitteru záběry černého muže, který bije bílého zaměstnance v obchodě s oděvy Macy, a pak se zeptal, proč lidé  neprotestují?

„Co se tady děje? Kde jsou protestující? Byl tento muž zatčen?“ Trump napsal při sdílení videa Matta Walsha.

18sekundový videopříspěvek zachycuje tmavovlasého muže, který udeří do bílého zaměstnance a srazí ho na zem. Video natočené v pondělí v Macy’s v nákupním středisku Genessee Valley Center ve Flint Township, poté pokračuje útočníkem, který ho dvakrát udeří, když se snaží plazit.

Podle The Daily Mail je osobou, která natočila bitvu, 22letý FT Quay, útočníkův bratr. Quay tvrdí, že jeho bratr v hněvu zaútočil na prodavače obchodu, protože bílý prodavač ho nazval „n **** m“.

Quay řekl, že zaměstnanec říkal do telefonu, kde údajně někomu řekl, že tady „nikdo není, jen n ** r“, což mělo za následek, že na něj černoch píchl.

Neexistuje žádný nezávislý důkaz, že by prodávající učinil takovou poznámku, a Macy’s říká, že útok byl „nevyprovokovaný“.

Quay řekl, že jeho bratr neměl jinou možnost. Píše portál RMX.

„Co jiného jsme měli dělat? V našem věku a v této době? Byl to instinkt,“ řekl Quay pro Daily Mail. Odmítl sdílet jméno svého bratra a účet na Twitteru, kde video poprvé zveřejnil, byl od pátku odstraněn.

loading...