Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Hvězda“ Seznamu Šídlo se otřel o Gotta, jeho písně jsou prý o h*vně.

Autor článku: |2019-07-19T09:26:07+02:0020. 7. 2019|Domov, zzz_další titulní zprávy|

Karel Gott o minulé neděli oslavil 80. narozeniny. Média se jeho životnímu jubileu věnují ze všech možných stran. Například server irozhlas.cz analyzoval písně, které slavík nahrál a nazpíval během své dlouholeté kariéry. Tím ale na sociálních sítích vyvolal pořádné peklo.

V průběhu své téměř šedesát let trvající kariéry nahrál Karel Gott hodně přes tisíc písní. Jak ukazuje analýza jejich textů, většinou byly o lásce, píše se na Twitteru Radiožurnálu. Na příspěvek zareagovala řada diskutujících, mezi nimi i známý novinář a politický komentátor Jindřich Šídlo. Ten dal jasně najevo, že Gottovy písně za příliš kvalitní nepovažuje. „Já myslím, že byly především o h**nu,“ rýpnul si na twitteru.

Tím některé zpěvákovy fanoušky pobouřil a tak se Šídla na twitteru ptali, jestli „je láska hovno“. I na to měl ovšem Šídlo odpověď. „Ne, to jistě není. Ty písně bohužel jo,“ vysvětloval s tím, „ať si každý poslouchá, co chce, ale Gottovy texty – zvlášť ze 70. a 80. let – jsou sbírka úplných banalit“.

Šídla a další kritiky se na sociálních sítích pokusil usadit mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, který připomněl jednu ze známých Gottových písní. „Můj bratr Jan. Nic více není třeba říkat. A poslouchat ty šídly a jiné idioty,“ rýpnul si Ovčáček.

Tím ale neskončil. „Dr. Gustáv Husák říkal v roce 1988, že zůstal jako hov.o u cesty. Nikdo netušil, že v roce 2019 takových zůstává větší množství. Liberálních a urážejících skutečného Mistra. Plno Biľaků…“ vzkázal kritikům Gotta mluvčí Hradu.

loading...