Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

„Hladí je pod vodou, sundávají jim plavky a natáčí ve sprchách“ takto řádění migrantů na německých koupalištích popsal ženský magazín

Autor článku: |2019-07-19T16:29:55+02:0021. 7. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Přestože jsou němečtí politici a státní autority politickou korektností vázaní k tomu, aby neinformovali o původu pachatelů sexuálního obtěžování na německých koupalištích, feministický magazín Emma v sobě našel dost odvahy na tento problém upozornit.

Autorka Annika Ross se neohroženě pustila do ochrany žen a upozornila na to, že jsou mladí migranti zodpovědní za většinu sexuálního obtěžování na německých plovárnách.

„Ženy jsou masivně obtěžovaní migranty, plavkyně jsou zneužívány. Kromě toho je zde vysoký stupeň násilí a nedostatek respektu! Venkovní bazén by měl být místem odpočinku a ne místem hrůzy!“ postěžoval si prezident asociace německých plavců Peter Harzheim.

Podle policie v Severním Porýní-Vestfálsku mají většinu sexuálního obtěžování v tamních venkovních bazénech na svědomí mladí muži ze Severní Afriky, Arábie a Turecka. Magazín popsal, že jsou mladé dívky často obtěžovány migranty, ti je osahávají pod vodou, svlékají z plavek a natáčejí ve sprchách. Migranti také terorizují rodiny, které se snaží užít si den u bazénu.

Některé plovárny prý v zoufalosti zakázaly vstup migrantů, aby ochránily německé ženy. Opatření ovšem musely zrušit poté, co si na něj stěžovaly levicové skupiny.

Zdroj zde

loading...