Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

George Soros je uveden jako 2. nejvlivnější osobnost na Ukrajině

Autor článku: |2019-12-18T11:12:55+01:0019. 12. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Významná ukrajinská zpravodajská organizace jmenovala George Sorose, muže za krajně levicovou proglobalizační nadací Open Society Foundation, za druhou nejvlivnější osobnost na Ukrajině, hned za hlavou státu – Volodymyrem Zelenským.

Ve svém nedávném díle s názvem „100 nejvlivnějších lidí a událostí na Ukrajině“ označili deníky Vesti v Kyjevě Georgea Sorose, maďarsko-amerického miliardáře a sociálního inženýra, za nejvlivnější osobnost země.

Ukrajinská zpravodajská služba připisuje postavení globalistického miliardáře na seznamu výjimečné úrovni vlivu na události, které se dějí v celé zemi, prostřednictvím desítek politických organizací, které financuje, a politiků v kabinetu ministrů, které podporuje .

Soros se do ukrajinské politiky vměšuje téměř dvě desetiletí pod záminkou hájení takzvaných „univerzálních hodnot“, které nemají „národní jurisdikci“.

Ve zpravodajském sdělování se uvádí, že Sorosova nadace otevřené společnosti financovala bývalého gruzínského prezidenta a bývalého ředitele administrativy regionu Oděsa Mikheila Saakašviliho, poradce prezidenta Zelenského Svetlanu Zališčuk a vlivného proevropského novináře Mustafu Nayyema, muže, který byl nedávno jmenován zástupcem generálního ředitele ukrajinské obranné společnosti Ukroboronprom.

V nedávném rozhovoru pro New York Times George Soros uvedl, že nacionalistické populisté, jako je Donald Trump, italský Matteo Salvini a maďarský Viktor Orbán, jsou dočasnými aberacemi a že v blízké budoucnosti nacionalismus porazí svět.

loading...