Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Francouzský novinář: Marxisticko-islamistická koalice vede válku proti západní civilizaci + VIDEO

Autor článku: |2020-06-30T11:38:35+02:0030. 6. 2020|Video, zzz_Titulní zpráva|

Zemmour, jeden z nejvýznamnějších evropských kritiků masové migrace a islamizace, tvrdí, že rozsáhlá nepokoje a násilí, která se rozrůstají na Západě, jsou produktem desetiletí plánování ze strany sociálních architektů a revolučních skupin, jejichž cílem je svrhnout kapitalismus a křesťanství. Píše portál Europe Infowars.

„Dovedete si představit, že je to Stuttgart, ale mohlo by to být v Paříži. Pak si dokážete představit, že je to Brusel, nebo to může být v Londýně, nebo to může být v Minneapolisu,“ řekl Zemmour o anarchických scénách, které se odehrávají v západních městech během vystoupení na francouzské talk show Face à l’Info.

Současný okamžik popsal jako „historický“, ve kterém konečně dorazila dlouho očekávaná „konvergence bojů“ a stanovil svou kolektivní mysl k zničení Západu.

„To znamená, že levičáci, Antifa, se spojili s migranty. A tito lidé, Antifa, levičáci, kteří sní o tom, že porazí světový kapitalismus, kteří sní o tom, že porazí bílé západní země – takhle mluví – našli svůj „proletariát“, který zahájí útok na tyto země. To znamená, Afričané, migranti z Maghrebu atd., “Vysvětlil Zemmour.

„Můžeme vidět, že postupně se třídní válka stala rasovou válkou – mezi civilizacemi, mezi křesťanským světem a islámským světem. Všichni vidíme, že se to děje a že ve všech zemích se děje totéž. “

loading...