Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Francie: Islámský konvertita vyzbrojený mačetou se chtěl oženit s 11letou dívkou

Autor článku: |2020-02-11T19:04:09+02:0011. 2. 2020|Krimi, zzz_další titulní zprávy|

Třicetiletý Quentin B., který nedávno konvertoval k islámu byl o víkendu zatčen, když mačetou ohrožoval své sousedy. Hádka mezi sousedy vypukla poté, co se konvertita dožadoval svatby s jejich jedenáctiletou dcerou podle islámského práva.

Rodina zavolala policii. Když policie dorazil k domu islámského konvertita, dveře byly zamčené. Když se policisté pokusili vstoupit do domu, zasypal je urážkami a začal recitovat arabštinu. Mužova matka ho prosila, aby složil zbraně a umožnil policii vstoupit, ale bez úspěchu, informuje Breitbart.com.

Nakonec muž otevřel dveře, ale nadále ohrožoval důstojníky Proto byl použit pro zklidnění útočníka taser. Zbraň však neměla žádný účinek. Nakonec policisté vytáhli své střelné zbraně, což nakonec vedlo k tomu, že muž mačetu odložil a vzdal se.

K incidentu dochází poté, co byl minulý týden odsouzen další francouzský radikalizovaný islámský konvertita pro pokus o teroristický útok na francouzské letecké základně v roce 2017. Alain Feuillerat, bývalý voják, měl na sobě uniformu s vlajkou islámského státu a nesl několik zbraní, včetně brokovnice. Po smrti svého kolegy vojáka se v roce 2011 obrátil na islám.

loading...