Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Evropanky v očích muslimů: Méně než pes nebo osel. Zboží určené jen pro zábavu. Mlčení médií. Staneme se dalším Pákistánem? Kde jste, chrabré bojovnice proti „sexismu“?

Autor článku: |2020-09-18T11:49:16+02:0019. 9. 2020|Svět, zzz_Titulní zpráva|

RAYMOND IBRAHIM popisuje bez příkras, co pro muslima znamená křesťanská či nevěřící žena, a dává tím další naléhavé varování, kterému mnozí stále ještě nechtějí věřit…

Jeden aspekt radikální islamistické agrese, kterou Západní liberálové přehlížejí nebo úmyslně ignorují, je to, že nemuslimské ženy mají tendenci stát se největšími obětmi. Podle nedávné studie organizace Open Doors „patří křesťanské ženy na světě mezi nejvíce znásilňované a to takovým způsobem, jaký jsme ještě nikdy neviděli“. Studie ukázala, že každý den je šest žen znásilněno jen proto, že jsou křesťankami.

Důvod je jednoduchý. I když je islámské právo (šaría) pro muže velmi kruté, je ještě podstatně krutější pro ženy. Korán dává mužům pravomoc bít ženy za neposlušnost (4:34) a svědectví dvou žen se rovná svědectví jednoho muže (2:282). Většina populace v pekle je tvořena ženami a ženy jsou přirovnávány k oslům a psům, protože rozptylují muže a ruší jejich modlitby.

Tato nespravedlnost k ženám je potvrzena nově zveřejněnou zprávou pro britskou vládu o uplatňování práva šaría v Anglii a Walesu – zprávou, která odhaluje „systémovou diskriminaci žen“.

Dvojnásobně méněcenné

Pokud jsou muslimské ženy považovány radikálními islamisty za méněcenné, tak nemuslimky – „nevěřící“ – jsou ženy méněcenné dvojnásobně. Jsou pokládány za ještě mnohem opovrhovanější než jejich nevěřící mužské protějšky. Přidejte si k tomu sexuální podřízení, povolené bití (Korán 4:34), sex na požádání, a je jasné, proč jsou největšími obětmi islámského zneužívání – „mají význam jen pro jednu věc a to pro potěšení muslimského muže“, jak řekl jeden muslim skupině křesťanských děvčat, než začal terorizovat a zavraždil jednu z nich. Verše Koránu, jako například 4:24, očividně podporují sexuální zotročování nemuslimských žen v souladu s džihádem.

Zacházení s nemuslimskými ženami jako s podlidmi (džihádistickými organizacemi, jako je ISIS nebo Boko Haram v Nigérii kde jsou „nevěřící“ ženy nakupovány, prodávány, skupinově znásilňovány, mrzačeny, čtvrceny a upalovány za živa) je poměrně dobře známo z videí ISIS. Méně známá je skutečnost, že mnohé z těchto praktik stále probíhají, často zcela otevřeně, v celém muslimském světě, jak ukazuje zpráva z roku 2016:

„Bohužel stále více žen je cílem [muslimských] teroristických skupin. Existuje mnoho mezinárodních incidentů, vyvolaných radikálními extremistickými skupinami, kdy ženy byly uneseny, znásilněny a nuceny konvertovat z křesťanství na islám… Mnohé jsou také prodávány na veřejném trhu. Tyto násilné činy se nevyskytují pouze na Středním východě, ale i v Africe a na mnoha dalších místech. V mnohých z těchto zemí jsou ženy předmětem pronásledování, neboť jsou považovány kvůli svému pohlaví za občany druhé kategorie. Křesťanské ženy čelí dvojnásobné perzekuci a to jak pro své pohlaví, tak i pro svou víru. I když nemáme přesné údaje, víme, že miliony žen jsou pronásledovány…. V těchto většinově muslimských zemích je křesťankám systematicky upíráno právo svobodně žít a jsou jim odepírány základní lidské potřeby.“

V Pákistánu jako v Evropě

Podle zprávy z roku 2014 je v Pákistánu každoročně uneseno, zotročeno a znásilněno přibližně 700 křesťanských a 300 hinduistických dívek. Jde o extrémně vysoký počet, vzhledem k tomu, že křesťané a hinduisté tvoří pouze 1 % populace v této zemi s muslimskou majoritou. Poté, co byla devítiletá křesťanská dívka znásilněna muslimským mužem, který se ještě chvástal tím, že „stejnou službu učinil i jiným mladým křesťanským děvčatům“, místní obyvatelé sdělili:

„Takové případy jsou velmi časté. Křesťanské dívky jsou považovány za zboží určené jen pro zábavu. Jejich zneužívání je považováno za správné. Podle mentality [muslimské] komunity to není ani zločin. Muslimové je považují za válečnou kořist.“

Není tedy žádným překvapením, že s počtem muslimských migrantů v Evropě roste i zde nelidské zacházení a sexuální zneužívání „nevěřících“ žen, degradovaných v muslimských zemích třetího světa na podlidi a stejné označení dostávají i na Západě, jako zde a zde.

Stejně jako křesťanské dívky v Pákistánu „mají cenu jen pro jednu věc a to pro potěšení muslimského muže“, stejně tak jsou i křesťanské ženy v Evropě považovány muslimskými migranty za „dobré jen pro sex, jak to v Německu jeden z mnoha migrantů řekl přímo do očí ženě, kterou obtěžoval a osahával.

To však byla jen jedna z mnoha žen v Evropě, které byly zneužity muslimskými muži – i když se Západní média snaží tyto informace zamlčovat (zde a zde).

loading...