Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Děsivá nová móda: Cíleně otěhotnět a pak jít na potrat

Autor článku: |2019-09-12T08:04:59+02:0013. 9. 2019|Svět, zzz_Titulní zpráva|

Liberální politika vůči potratům způsobila v západní společnosti novou, odstrašující módu, jak ukázala diskuse na sociální síti Reddit.

V diskusním vlákně týkajícího se „fetiše z nošení dítěte a následného potratu“ jedna uživatelka odhalila, že má silnou sexuální potřebu nošení dítěte a proto nikdy nepoužila antikoncepci.

„V současné době jsem s mužským partnerem, který je stejně jako já „do nošení“ a praktikujeme tento fetiš již po několik potratů,“ píše se v příspěvku.

„Znám ten fetiš“ odpovídá jeden z diskutujících. „Moje přítelkyně a já jsme na tom stejně, užívá potěšení z těhotenství. Její preferované datum pro přerušení těhotenství je mezi 20 a 24 týdny. Užívám si čas jejího těhotenství, nemá menstruační období a je sexuálně velmi aktivní“ píše.

„Za posledních deset let jsme v našem vztahu provedli sedm potratů a moje přítelkyně je opět těhotná s malou holčičkou,“ dodává, přičemž jiný uživatel jej chválí za to, že se podělil o své zážitky: „Je dobré (a vzácné) slyšet o páru, který praktikuje těhotenství a potraty. Je to skvělý a mocný příklad osobní síly, kde se sex setkává s násilím a stvoření se spojuje se zkázou. “

Zdroj zde

loading...