Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Dáreček z Afriky! Alžírský migrant byl ve Španělsku za 11 týdnů čtrnáctkrát zatčen

Autor článku: |2019-08-30T21:41:05+01:002. 9. 2019|Krimi, zzz_další titulní zprávy|

V žebříčku nejhorších kriminálníků v Barceloně v průběhu letošního léta obsadil alžírský nelegální migrant nelichotivé první místo se 14 zatčeními po dobu pouhých 11 týdnů.

Podle španělského deníku La Vanguardia 18-letý Alžířan byl zatčen osm krát za krádež a šestkrát za projevy násilí a zastrašování. Byl údajně součástí skupiny nezletilých migrantů, kteří přišli do města v minulém roce.

Druhým nejčastějším pachatelem, který byl jedenáctkrát zatčen za různé trestné činy, včetně násilí a obchodování s drogami, je také migrant. 28letý muž pochází z Maroka.

Z prvních deseti nejaktivnějších zločinců ve městě se jen jeden narodil ve Španělsku. 35letý muž byl za různé loupeže zatčen „pouze“ devětkrát.

Zločiny migrantů se letos staly hlavním problémem v zemích postižených masovou migrací. Podle údajů zveřejněných v loňském roce italským ministerstvem vnitra je v Itálii až jeden ze tří podezřelých z trestných činů migrant.

V některých zemích, jako je Německo nebo Švédsko je statistika ještě více alarmující. Například v Berlíně tvoří cizinci více než polovinu podezřelých. Podobná situace byla v loňském roce i v rakouském hlavním městě Vídni.

Zdroj zde.

loading...