Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Dánsko nabízí zločincům peníze na přemístění z Ghett

Autor článku: |2019-11-09T09:39:52+01:009. 11. 2019|Krimi, zzz_Titulní zpráva|

Účelem bizarního návrhu dánské městské rady, kterou mnozí vnímali jako odměnu zločincům, je zabránit tomu, aby byl zařazen na seznam ghetta.

Ve snaze vyřešit zakořeněný problém ghetta nabídl Odense, třetí největší dánské město v Dánsku, odsouzené zločince 15 000 DKK (asi 2 220 $), aby se přestěhovali. Podle úřadů by cena mohla být mnohem vyšší, pokud by jim bylo umožněno zůstat.

„Granty na přemístění“ spolu s placeným převodem jsou zaměřeny na osoby odsouzené v roce 2019 a jsou nabízeny jako „nový začátek“.

Myšlenkou nekonvenčního opatření ze strany obce Odense je vyhnout se zařazení na notoricky známý dánský ghetto.

Právní balíček, běžně nazývaný „ghetto zákony“ a schválený v loňském roce, zahrnuje demolici celých bytových domů a nucené přemístění obyvatel, perspektiva, kterou by Odense rád vyhnul.

Místní radní pro zaměstnanost Brian Dybro z Socialistické lidové strany popsal nutnost vyplácení zločinců jako situaci „s **** y“.

„Je to volba mezi škůdci a cholerou.“ Pokud se nepodaříme přesunout 12-14 zločinců z oblasti, skončíme na „tvrdém ghetto seznamu“ a pak musíme zbourat budovy a přesunout obyvatele. Chci se tomu vyhnout za každou cenu, “řekl Dybro dánskému rozhlasu.

Předseda skupiny liberálních konzervativců Venstre v městské radě v Odense Christoffer Lilleholt nazval situaci „bláznivým“ a „velkým dilematem“. Přesto se odvážil, vyplatit zločince, aby se vyhnuli stržení domů lidí, bylo dobrým řešením.

Naproti tomu pravicová dánská lidová strana vyslovila silnou nespokojenost.

„Účelem„ balíčku ghetta “bylo zabránit ghettům a zastavit masivní zločin, ke kterému dochází, když se mnoho přistěhovalců shromažďuje na stejném místě. Nejde o dar zločinců, “uvedla Mette Hjermind Dencker z Dánské lidové strany.

„Vyplatí se být zločincem v Odense,“ vtipkoval uživatel Twitteru.

(Infowars, foto: Pixabay)

loading...