Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Další česká sluničkářka se stala obětí afrického násilníka. Zneužil a týral ji v Itálií

Autor článku: |2019-12-03T15:25:05+01:004. 12. 2019|Krimi, zzz_Titulní zpráva|
ITÁLIE – ČESKÁ REPUBLIKA / ČEŠKA BYLA V ITÁLII MULTIKULTURNĚ OBOHACENÁ OBČANEM NIGERIE!!!! 23-letá Češka poznala svého násilníka – trýznitele asi před rokem, a to přes Facebook. Šlo o Nigerijce, 26 let. No znáte to, láska jako trám… 🙁 Před asi 15 dny se milenci poznali osobně. Dívka totiž sedla na autobus a dojela do obce Tribano, přičemž obdržela i nabídku k sňatku. Samozřejmě vůbec netušila, co jí na Apeninském poloostrově čeká…
Po osobním setkání ji totiž čekal pouze horor a šok. Za několik málo dnů plných komplimentů a dvoření se Afričan kompletně změnil. Jeho chování bylo agresivní, vyhrožoval jí, fackoval, napadal, fyzicky i psychicky. Dívku dokonce i okradl o asi 2 tisíce euro.
Hrubé zacházení pokračovalo po celé dny, dokud se dívce nepodařilo, ve chvilce nepozornosti svého trýznitele, zalarmovat prostřednictvím WhatsApp francouzského přítele, který okamžitě zavolal policii v Padově.
Dívka byla následně nalezena v malé místnosti v šoku, pak odvezena na stanici a na vyšetření do nemocnice. Mezitím začalo pátrání po násilníkovi. Ten byl dopaden a obviněn za únos a sexuální násilí. Pro úplnost: šlo o dalšího chudáčka žádajícího o azyl, který byl hostem neziskovky Edeco.
(zdroj: eurabia.cz, foto: Pixabay)
loading...