Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Člen Black Lives Matter umlátit ženu k smrti kovovou pánví

Autor článku: |2020-09-10T14:00:13+02:0011. 9. 2020|Krimi, zzz_Titulní zpráva|

Muž, který se označil za „hrdého muslima“ a zastánce Black Lives Matter, byl zastřelen policií během smrtícího útoku na nevinnou ženu ve švýcarském St. Gallenu.

22letá podezřelá, švýcarská občanka identifikovaná jako Steve P., se údajně vloni kolem poledne vloupala do bytu náhodné ženy a poté ji zbila kovovou pánví z kuchyně po hlavě.

Policie rychle dorazila na místo a poté, co podezřelý ignoroval příkazy k zastavení útoku, policisté ho zneškodnili smrtící silou.

Oběť, 46letá matka tří dětí z Itálie, která pracovala ve Švýcarsku jako chůva, utrpěla těžké poranění mozku a podle 20 Minuten později zemřela v nemocnici. Píše portál Summit News.

Prokurátoři odhalili informace o Stevovi P., které naznačují, že byl zastáncem věci Black Lives Matter a tvrdili, že konvertovali na islám.

Muž na sociálních médiích křičel o „policejním násilí“ ve Spojených státech a ocenil příspěvky cizinců do Švýcarska, uvádí Blick.

V představení rapu zveřejněném na Facebooku Steve P. zpíval: „Říkám vám, že přijdu se zbraní a všechny zavraždím … Protože jsem hrdý muslim, stojím si za černochy, Araby a Turky a za každého, kdo má hnědá kůže. “

Vyšetřovatelé tvrdí, že věří, že byt a oběť byli vybráni náhodně, ale motiv je stále neznámý.

loading...