Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Čeští politici chtějí islám úplně zakázat, protože „kolonizuje společnost“

Autor článku: |2020-01-07T14:37:03+02:008. 1. 2020|Domov, zzz_Titulní zpráva|

Političtí vůdci v České republice již dříve silně odsoudili islám. Nyní politici v českém parlamentu diskutují o úplném zákazu náboženství.

Pokud někdo požaduje zabití nevěřících a Židů, pak to není náboženství míru, říká poslanec Jiří Kobza napsal portál Voice.

On a jeho strana Svoboda a přímá demokracie, která je jedním z největších v parlamentu, věří, že islám není jen náboženství, ale také násilná ideologie, která by měla být zakázána.

Navrhujeme, aby byly zakázány všechny ideologie propagující nenávist a násilí. Jednou z ideologií je islám. A pak máme fašismus a nacismus, říká.

Poukazuje na to, že muslimové nechtějí ani se nebudou integrovat do nemuslimských společností. Není to migrace – je to kolonizace.

Silná nedůvěra k islámu existuje v celém politickém spektru v České republice, kde pouze 0,5 procenta populace jsou muslimové.

Nechceme, aby v České republice bylo více muslimů, sociálně demokratický tehdejší premiér Bohuslav Sobotka.

Dokonce i český prezident Miloš Zeman, který je také sociálním demokratem, důrazně odsoudil náboženství na Středním východě.

Mimo jiné řekl, že islám prostě v Evropě nepatří.

V souvislosti s azylovým chaosem v roce 2015 Zeman během islámské kritické demonstrace poznamenal, že muslimští migranti, kteří se poté dostali do Evropy, pocházeli z „kultury vrahů a náboženské nenávisti“.

loading...