Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Brexit se konečně blíží! Česká média jsou nebývale agresivní vůči novému britskému premiérovi

Autor článku: |2019-07-29T08:14:49+01:0030. 7. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

KOMENTÁŘ: Zdá se, že česká mainstreamová média zaujala bezprecedentní roli vůči novému Britskému premiérovi Borisu Johnsonovi. Dokonce i hosté na ČT se jej nebojí otevřeně označit za lháře. Proč tak činí? Logické vysvětlení je to, že se konečně blíží Brexit.

Zatímco minulá premiéra Theresa May byla hodnocená jako žena kompromisů, na nového premiéra se z českých médií snáší jen a pouze kritika a způsobem této kritiky se mediální mainstream začal blížit neomarxistickým Britským Listům, které jej rovnou označují za blázna. Kritice neunikl ani na Oxfordské Univerzitě vzdělaný konzervativec a Johnsonův spojenec, šéf dolní komory parlamentu, Jacob Rees-Mogg, za svou snahu donutit své podřízené psát spisovně v britské angličtině.

Člen institutu Václava Klause k tomu dodává: „Británie má nového premiéra a český mediální mainstream se předhání v pomluvách, urážkách a posměchu na adresu Borise Johnsona.  Prý je to lhář, šílenec, chorobně ctižádostivý a současně absolutně nedůvěryhodný člověk, a to vůbec nejhorší – je to prý evropský Trump. To vše proto, že deklaruje odhodlání uskutečnit konečně brexit, který prosazoval“.

Zdá se, že právě Boris Johnoson, který stál na straně Brexitu od začátku, dokáže vyvést Velkou Británii ze spletitých pavučin Evropské Unie. Jak informoval tamní ministr financí Sajid David, ministerstva se již připravují na tvrdý Brexit, ke kterému nesmlouvavá politika EU vůči Británii vede.

S blížícím se Brexitem budou mít pisálkové opravdu hodně práce v tom, aby Velkou Británii označili jako neúspěšnou a zničenou, protože pokud bude Spojené Království po odchodu z EU prosperovat, hrozí spolku, který reguluje i tvar banánu, rozpad.

Smutným faktem je to, že dnešní levicoví redaktoři nenávidí vedení všech tří vítězných mocností druhé světové války: Ruska (Od nástupu Putina), USA (Od nástupu Trumpa) a nové i Velké Británie, zatímco stojí neochvějně na straně Německa a ve druhé světové válce poražené Francie.

loading...