Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Barcelona: Pákistánské gangy se navzájem sekali mačetami. Výsledek: Jeden mrtvý a dva těžce zranění

Autor článku: |2019-11-06T12:46:01+02:006. 11. 2019|Svět, zzz_další titulní zprávy|

Rozsáhlá rvačka, která vypukla mezi soupeřícími pákistánskými gangy v úterý večer v Barceloně, si vyžádala jednoho mrtvého a dvě velmi těžká zranění. Místní zprávy informují, že asi 30 mužů ze dvou skupin soupeřících pákistánských gangů byli zapojeni do pouliční boje, kde byly použity zbraně jako mačety, nože a baseballové pálky.

Boj prý vypukl večer kolem 22 hodin v Badaloně, která je součástí barcelonské metropolitní oblasti. Na zveřejněných fotografiích po rvačce, lze vidět dva muže ležících v bezvědomí v kalužích krve na stanici metra Barcelona.

Badalonské policejní síly, Guardia Urbana, zatkly devět mužů. Všichni byli pákistánští státní příslušníci. Ráno policie potvrdila, že během rvačky zemřel jeden muž. Vyšetřujeme smrt pákistánského občana,“ řekl mluvčí regionální policie.

Starosta města Badalona Alex Pastor prohlásil, že stoupající násilí vede k potřebě dalších policistů. Jsem šokován obrázky ze strašlivého boje, který skončil smrtí jednoho muže a tři další lidé byli vážně zraněni,“ řekl Pastor. Místní policie i Mossos, katalánská policie, jednali velmi rychle. Díky za vaši tvrdou práci.

Zdroj zde.

loading...