Call Us Today! 1.555.555.555|info@yourdomain.com

Babiš na Facebooku: O nakažených seniorech, nedostatku roušek a chytré karanténě

Autor článku: |2020-03-30T13:05:22+02:0030. 3. 2020|Domov, zzz_Titulní zpráva|

Tento týden český premiér Andrej Babiš místo psaného pravidelného shrnutí sdílel na své facebookové stránce video vzkaz. V něm ještě jednou promluvil o boji s koronavirem.

Zaprvé poděkoval všem bojujícím s koronavirem.

„Chtěl bych hlavně poděkovat všem zdravotníkům, chtěl bych poděkovat lékařům, sestřičkám, hygienickým stanicím. Chtěl bych poděkovat samozřejmě všem řidičům, chtěl bych poděkovat prodavačkám, chtěl bych poděkovat i zemědělcům a potravinářům, protože my jsme samozřejmě nechali otevřené prodejny s potravinami a lékárny a drogerie…“ poznamenal Babiš. Poděkoval i IT, kteří podle jeho slov pomáhají velice rychle zavádět digitalizaci.

Mám něco na srdci

Čau lidi, na nedělní příběh týdne fakt už není čas. Ale mám něco na srdci. Tady je krátké video, 13 minut a něco. Pusťte si to a budu rád, když ho budete sdílet.

Zveřejnil(a) Andrej Babiš dne Neděle 29. března 2020

„Roušky jsme nedodali, dodáváme je do zdravotnictví, dodáváme je hlavně tam, kde jsou potřeba, ale vy jste to vyřešili bez nás a za to vám patří obrovský dík a já si myslím, že můžeme jít příkladem na celém světě,“ uvedl Babiš.

Následně pohovořil o seniorech.

„Ano, došlo k tomu, že zaměstnanci nakazili některé seniory. Já jsem mluvil s krajskou hygieničkou v Českém Krumlově, ti to řešili tím, že odizolovali seniory na jednom patře, ale čeká nás debata, protože ne každý na to má stejný názor. Určitě o tom budeme debatovat, někteří nesouhlasí, abychom teď přemístili ty seniory, kteří jsou nakažení, ale jsou v dobrém zdravotním stavu, někam na jejich místo.“

loading...